Види землевпорядної документації

Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  1. Проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування ( оренда або постійне користування) розробляється на підставі рішення органу місцевого самоврядування, до повноважень якого відноситься право розпорядження землями в межах конкретної території.
  2. Проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення розробляються за рішення власника земельної ділянки: (у випадку, коли земельна ділянка перебуває у власності фізичної або юридичної особи) або за рішення органу місцевого самоврядування (у випадку, коли земельна ділянка перебуває у комунальній власності).

Проєкти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Проєкти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються за заявою землевласників або землекористувачів з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань для ефективного ведення сільськогосподарського виробництва, раціонального використання та охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища і покращання природних ландшафтів.

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) розробляється за рішенням власника (розпорядника) земельної ділянки, землекористувача.

Найчастіші випадки необхідності розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

- у випадку приватизації земельної ділянки під приватним житловим будинком за умови наявності зареєстрованого права власності на будівлю. Площі таких земельних ділянок оформляються в межа допустимих норм, передбачених Земельним кодексом України, а саме: в місті до 10 соток, в селищі до 15 соток, в селі до 25 соток;

- у випадку підготовки пакету документів для відчуження нерухомого майна (нотаріального оформлення договору купівлі-продажу або дарування);

- у випадку наявності державного акта на право власності на землю або на право постійного користування землею старого зразка, де не зазначено кадастровий номер;

- у випадку наявності договору оренди, зареєстрованого згідно норм земельного законодавства, але не містить інформації про кадастровий номер і не зареєстрований в базі ДЗК;

- у випадку наявності сертифікату на земельну частку (пай), на підставі якого в свій час не було отримано державний акт. Важливо! – це необхідно зробити до 01.01.2025 року, інакше земельна ділянка перейде у власність територіальної громади.

Обмінний файл на земельну ділянку

Обмінний файл у форматі XML – це електронний документ, необхідний для внесення відомостей про земельні ділянки та їх власників в Державний земельний кадастр. 

Найчастіший випадок необхідності виготовлення обмінного файлу – це внесення змін до існуючої інформації в базі ДЗК (Державного земельного кадастру), а саме:

- Відомості про місце розташування земельної ділянки (змінилася адреса)

- Відомості про власників/користувачів (змінився власник/користувач; прізвище або інші особисті дані)

- Виявлені помилки в базі ДЗК (невірно вказане цільове призначення, угіддя інше)

 Також, у випадку відсутності будь-якої  інформації в базі ДЗК  на земельну ділянку з державним актом, виданим після 2005 року.

Перевірити наявність даних свого державного акту в базі ДЗК можна в нашій Компанії безкоштовно до 01.04.2024 року.

Замавлення зворонього зв'язку

Дякуємо за звернення. Ми зараз не працюємо і зателефонуємо Вам у робочий час

Замавлення зворонього зв'язку

Ваш запит відправлено

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux